Teslimat ve İade Bildirimi

Teslimat ve İade

İnternet sitesinden alışveriş yapan müşterilerimizin güvenliğini ön planda tutmakta ve www.fenomio.com üzerinden siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir.

www.fenomio.com'dan yarattığınız kampanyalar ödeme adımının hemen ardından Fenomio ekibi tarafından değerlendirilip sizinle iletişimde kalınarak aktifleştirilecektir.

Hafta sonu Siparişleri

Cuma günü 18.30 sonrasında yaratılan ve ödemesi tamamlanan kampanyalar Pazartesi günü 09.30 sonrasında değerlendirmeye alınabilir.

Adres Bilgileri

Lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Hatta varsa adresinizin tarif bilgilerini de yazabilirsiniz. (Örnek: Postanenin yanından girince üçüncü sokak vs.)

Hatalı/Eksik Siparişler

Fenomio ekibi tarafından değerlendirilen kampanyanızda eksik bir bilgi ya da hatalı bir işlem tespit edilmesi durumunda ekibimiz sizinle üye olurken belirttiğiniz iletişim bilgileri üzerinden iletişime geçecektir.

İade süresi kaç gün?

Satın alınan şey hizmet olduğu için kampanyanız ekibimiz tarafından aktifleştirildikten sonra iadesi söz konusu olmayacaktır.

İade şartları nelerdir?

İade etmek üzere talepte bulunduğunuz kampanya için ekibimizle derhal iletişime geçerek kampanyanız aktifleştirilmeden önce durumu bildirmelisiniz. Aktifleştirilen kampanyalar için iade söz konusu değildir.

Bize iletilen taleplerin iade şartlarına uygun olması durumunda Hizmet tutarlarının iadesi, talebin tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler en geç 45 gün içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.

Nasıl iade edeceğim?

İade talebinizi, sebebi ile birlikte info@fenomio.com mail adresimize iletebilirsiniz. Onay bilgisi size telefon veya mail yoluyla bildirilecektir. Firmamıza gelen taleplerin iade şartlarına uygun olması durumunda ürün tutarlarının iadesi, talebin tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır.

Önemli Güvenlik Unsurları:

Sanılanın aksine, kullanıcıların kredi kartı bilgileri çoğu zaman internet üzerinden yapılan alışverişlerde değil fiziki ortamlarda çalınmaktadır. Bu nedenle kredi kartınızı günlük hayatta kullanırken dikkatli olun, kredi kartı numaranızı, son kullanma tarihini ve CVC (Güvenlik numarası) numarasını başkalarına vermeyin. Restoran, mağaza gibi fiziki ortamlarda çalınan kredi kartı bilgileriyle alışveriş yapmaya çalışan sahtekârlara karşı önlemler alan e-ticaret siteleri bu sahtekârları yakaladıkları anda kredi kartının gerçek sahibiyle irtibata geçmektedirler, bu gibi durumlarda işbirliği yapın. Ay sonu gelen ekstre bilgilerini dikkatli kontrol edin ve size birşey ifade etmeyen alışverişler için firmalarla irtibata geçin.

İnternetten alışveriş yaparken bildiğiniz firmaları tercih edin. Bu sayede aklınıza takılan bütün konular hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. İnternet sitesinde firmanın açık adresinin ve iletişim bilgilerinin yer almasına dikkat edin. Bilmediğiniz bir firmadan alışveriş yapacaksanız alışverişinizi yapmadan ürünü aldığınız mağazanın bilgilerini not edin. Eğer güvenmiyorsanız alışverişten önce marka ile iletişime geçerek teyit edin.