Markalar

Fenomen pazarlama kampanyalarını yönetmek zor olabilir. Artık Fenomio ile tüm bu süreçler çok daha kolay!

250+ Marka
Yüzlerce marka Fenomio’ya güveniyor!

“Fenomio ile 2 yılı aşkın süredir çalışıyoruz ve çalışmalarımıza katkılarından çok memnunuz. Destekleri işimizi çok kolaylaştırıyor.“

Pazarlama Direktörü, Çicek Sepeti

Fenomenler ve markalar bir arada çok mutlu!

Instagram, TikTok ve Youtube fenomenleri ile çalışın

Binlerce fenomen sizinle çalışmak için can atıyor. Hızlı bir şekilde kampanya oluşturun ve fenomenlerin başvuruları gelsin.

Tıklama, Install, Aksiyon veya Satış başına ödeme yapın.

Paylaşım başına ödeme yapmak istermiyor musunuz? O zaman doğru yerdesiniz. Ödeme yönteminizi, ödemek istediğiniz tutarı ve toplam bütçenizi belirleyin ve çalışmaya başlayın.

Fenomenlerin detaylı demografik verilerine bakın

Instagram, TikTok ve YouTube fenomenlerini analiz etmek için derinlemesine bilgilerini görün. Gönderi etkinliğini, takipçilerin büyümesini, katılım oranını, cinsiyetini, takipçi yaşını ve diğerlerini takip edin. Fenomenlerin ürünleriniz veya hizmetleriniz için uygun kitleye sahip olup olmadığını anlayın.

Gizli maliyet yok

Sizden herhangi bir komisyon almıyoruz. Yalnızca teklif ettiğiniz kadar ödersiniz. Sadece Fenomio'ya ödeme yaparsınız, fenomenlere değil.

Yüksek katılımlı trafik

Etkileşimli bir kitleye sahip mikro fenomenlerle çalışıyoruz. Mikro fenomenler en yüksek yatırım getirisini sağlar. Fenomenlerimiz, dönüşüm sağlayan en iyi içeriği nasıl oluşturacaklarını iyi bilirler.

Gerçek zamanlı kampanya ilerlemesini görün

Fenomenlerin performansını gerçek zamanlı olarak izleyin. Birlikte çalıştığınız her fenomenlerden gelen tıklamaları, yüklemeleri ve aksiyonları ayrı ayrı görün.

Neden Fenomio ile Influencer Marketing?