Hakkımızda

Fenomio; markalar ile mikro ve makro fenomenleri bir araya getirerek tıklama başına, yükleme başına, satış başına veya aksiyon başına ödeme modellerine sahip olan performans odaklı bir pazar yeridir. Fenomio, bu dört modeli ile fenomen veya markalar için gerçek zamanlı verileri sunan dünyadaki ilk platformdur.

Fenomio olarak 2019’’dan beri Türkiye’de aktif olarak performansa dayalı fenomen pazarlaması yapmaktayız. Ayrıca 2021’de MarTech Awards Özel Kategoriler adlı kategoride "En İyi MarTech Startup'ı" ödülünü alan, influencer pazarlama platformu olduk!

Amazon Türkiye, Trendyol, ÇiçekSepeti, Yemeksepeti, Tosla, Storytel gibi pek çok seçkin marka ile çalışıyor ve her ay çalıştığımız markalara trafik sağlıyoruz.

Markalar için hedef odaklı, diledikleri fenomen kategorisi ile performansa dayalı efektif çalışmalar yürütürken; fenomenlere de diledikleri markaların kampanyalarına katılım sağlayabilecekleri, özgün içerik üreterek içeriklerinden kazanç elde edebilecekleri bir çalışma alanı sunuyoruz.

Mevcut durumda 3000’den fazla fenomen ile birlikte çalışıyoruz. Platformumuza her gün yeni fenomenler katılmaya devam ediyor.